czwartek, 27 grudnia 2012

Żywe trupy po raz 4. Sprzedane!


Amerykańska stacja AMC, emitująca "The Walking Dead" ogłosiła, że powstanie kolejny, czwarty sezon tego serialu. Dla fanów Ricka i spółki na pewno nie jest to szczególne zaskoczenie, ale dobrze wiedzieć, że można spać spokojnie, czekając na ciąg dalszy apokalipsy zombie.

Glenn Mazara
Największą zmianą w stosunku do trzeciego sezonu będzie (ponowna) zmiana głównego producenta. Glenn Mazara odchodzi z ekipy serialu, ponieważ jak głosi oficjalne oświadczenie: „Obie strony w inny sposób postrzegały przyszłość "The Walking Dead", dlatego postanowiono, że najlepszą decyzją będzie zakończenie współpracy.”

Ciekawe, w której kwestii dotyczącej produkcji i przyszłości serialu nie zgodziły się wspomniane strony. Trzeci sezon bije przecież rekordy popularności i zbiera bardzo dobre recenzje. Możliwe, że chodziło o wydłużanie (wg niektórych niepotrzebne) liczby sezonów w nieskończoność. Jak jednak wiadomo, komiksy dają wiele materiału do adaptacji i pozostańmy przy stwierdzeniu, że czwarty sezon nie powinien kończyć przygody The Walking Dead z telewizją.

Możliwe, że konflikt dotyczy warstwy artystycznej serialu albo o ingerencję w fabułę lub postacie - nie wiadomo. Na razie pewne jest, że w roli producentów wykonawczych pozostają Robert Kirkman i Gale Anne Hurd. Trzeci sezon będzie kontynuowany od 10 lutego 2013, a czwarty wystartuje jesienią 2013 roku.

Michał

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz